PAPRIKA SLATKA 100g
2,19 €
21,90 €/kg · u 5 lanaca
u Tommyju
Prosječna
2,37 € 5 lanaca
Najviša
2,49 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 2,19 €21,90 €/kg
- Djelo Vodice 2,29 €22,90 €/kg
- Plodine 2,39 €23,90 €/kg
- Spar 2,49 €24,90 €/kg
- Trgovina Krk 2,49 €24,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09001414009208. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
2,19 € (+38%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
2,29 € (+21%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Plodine
-
2,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
2,49 € (+11%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Trgovina Krk
-
2,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ALEVA PAPRIKA SLAT MLJEV 100G ALEVAnajniže u Kauflandu 2,25 €22,50 €/kg
- ŠAFRAM 1KG ŠAFRAM PAPRIKA ZAČ.MLJ.SLAnajniže u Metrou 11,13 €11,13 €/kg
- Šafram Šafram paprika zač. mljev. slatka 500 gnajniže u Metrou 5,00 €10,00 €/kg
- FINETA PAPRIKA SLATKA 100 g TOJETOnajniže u NTL-u 0,79 €7,90 €/kg
- VEGETA MAESTRO PAPRIKA DIMLJ SLATKA MLJ 70g VEGETA MAESTROnajniže u Kauflandu akcija 0,89 €12,71 €/kg
- LUXOR D.O.O. ZAČIN PAPRIKA SLAT.100 g NADALnajniže u Sparu 1,49 €14,90 €/kg