Šafram paprika zač. mljev. slatka 500 g
5,00 €
10,00 €/kg · u 10 lanaca
u Metrou
Prosječna
7,53 € 10 lanaca
Najviša
8,49 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 5,00 €10,00 €/kg
- Studenac 6,10 €12,20 €/kg
- Stridon 6,40 €12,80 €/kg
- Trgovina Krk 8,09 €16,18 €/kg
- Kaufland 8,19 €16,38 €/kg
- Spar 8,19 €16,38 €/kg
- KTC 8,29 €16,58 €/kg
- Konzum 8,29 €16,58 €/kg
- Plodine 8,29 €16,58 €/kg
- Trgocentar 8,49 €16,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859890104117. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
5,00 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Studenac
-
6,10 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1351, 3.10.2026. (Obrtnička ulica 2, PREGRADA)
- Stridon
-
6,40 € (-11%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Trgovina Krk
-
8,09 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121065, 3.10.2026. (Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA)
- Kaufland
-
8,19 € (+3%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
8,19 € (+3%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- KTC
-
8,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
8,29 € (+4%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
8,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 017, 3.10.2026. (GOSPODARSKA 33, VARAZDIN)
- Trgocentar
-
8,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZAČ.PAPRIKA MLJ.SLAT.ŠAF.100 gnajniže u Sparu 1,45 €14,50 €/kg
- ŠAFRAM 1KG ŠAFRAM PAPRIKA ZAČ.MLJ.SLAnajniže u Metrou 11,13 €11,13 €/kg
- ŠAFRAM D.O.O PAPRIKA MLJ.100 g SLATKA ŠAFRAMnajniže u KTC-u 1,05 €10,50 €/kg
- SAFRAM PAPRIKA SLATKA MLJEVENA 200 G VRECICA SAFRAMnajniže u Stridonu 2,69 €13,45 €/kg
- ŠAFRAM D.O.O. ZAGREB PAPRIKA DIMLJENA SL.MLJEV.40g ŠAFRAMnajniže u KTC-u 0,86 €21,50 €/kg
- ŠAFRAM d.o.o. PAPRIKA SLATKA MLJEV. 50g ŠAFRAMnajniže u Stridonu 0,74 €14,80 €/kg