PAPRIKA D. SLATKA 40 g ŠAFRAM
0,86 €
21,50 €/kg · u 4 lanca
u KTC-u
Prosječna
0,95 € 4 lanca
Najviša
1,09 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 0,86 €21,50 €/kg
- Trgovina Krk 0,89 €22,25 €/kg
- Boso 0,95 €23,75 €/kg
- Trgocentar 1,09 €27,25 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859893282126. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
0,86 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Trgovina Krk
-
0,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Boso
-
0,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgocentar
-
1,09 € (+15%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ŠAFRAM 1KG ŠAFRAM PAPRIKA ZAČ.MLJ.SLAnajniže u Metrou 11,13 €11,13 €/kg
- ZAČ.PAPRIKA MLJ.SLAT.ŠAF.100 gnajniže u Sparu 1,45 €14,50 €/kg
- FINETA PAPRIKA SLATKA 100 g TOJETOnajniže u NTL-u 0,79 €7,90 €/kg
- ŠAFRAM D.O.O PAPRIKA MLJ.100 g SLATKA ŠAFRAMnajniže u KTC-u 1,05 €10,50 €/kg
- Šafram Šafram paprika zač. mljev. slatka 500 gnajniže u Metrou 5,00 €10,00 €/kg
- SAFRAM PAPRIKA SLATKA MLJEVENA 200 G VRECICA SAFRAMnajniže u Stridonu 2,69 €13,45 €/kg