Silan Omekšivač Aromatherapy
4,99 €
1,80 €/l · u 5 lanaca
u Plodinama
Prosječna
6,59 € 5 lanaca
Najviša
8,99 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 4,99 €1,80 €/l
- Kaufland 5,99 €2,16 €/l
- Lidl 5,99 €2,16 €/kg
- Spar 6,99 €2,52 €/l
- Konzum 8,99 €3,25 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09000101838886. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
4,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Kaufland
-
5,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Lidl
-
5,99 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Spar
-
6,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Konzum
-
8,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Silan Omekšivač Aromatherapy Tokyonajniže u Konzumu 5,99 €2,16 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O OMEKŠIVAČ AROMATHERAPY MAGNOLIA 770 ml 35 PRANJA SILANnajniže u Konzumu 1,00 €1,30 €/l
- Silan Omekšivač Aromat. Marrakeshnajniže u Kauflandu 5,99 €2,16 €/l
- Silan Omekšivač Aromat. Cape Townnajniže u Konzumu 5,99 €2,16 €/l
- SILAN SILAN 2.772 L MAGNOLIA 126 PR.najniže u Studencu akcija 2,00 €0,72 €/l
- OMEKŠIVAČ SILAN MAGIC MAGNOLIA 2850mlnajniže u lancu Djelo Vodice 6,90 €2,42 €/l