PERWOLL 3,75 l COLOR
11,99 €
3,20 €/l · u 9 lanaca
u Ribolu
Prosječna
15,20 € 9 lanaca
Najviša
19,49 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribolaakcija 11,99 €3,20 €/l
- KTC 13,49 €3,60 €/l
- Plodine 13,49 €3,60 €/l
- Spar 13,49 €3,60 €/l
- Stanic 14,99 €4,00 €/l
- Tommy 14,99 €4,00 €/l
- Vrutak 15,39 €4,10 €/l
- Konzum 19,49 €5,20 €/l
- Metro 19,49 €5,20 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09000101810325. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
11,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-38%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- KTC
-
13,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
13,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
13,49 € (+4%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Stanic
-
14,99 €
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Tommy
-
14,99 € (-23%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
15,39 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 600, 3.10.2026. (bulvanova20)
- Konzum
-
19,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Metro
-
19,49 € (-11%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE COLOR 3 L 60WL PERWOLLnajniže u Studencu akcija 9,98 €3,33 €/l
- PERWOLL 1,98 l COLORnajniže u Tommyju akcija 2,99 €1,51 €/l
- PERWOLL DET PERWOLL COLOR 1L=20PRnajniže u Konzumu 4,00 €4,00 €/l
- PERWOLL PERWOLL 2x3,75 L COLORnajniže u Kauflandu 22,99 €3,07 €/l
- AWT-HENKEL LHCD DET. PERWOL CAPS COLOR 21wl 0,28 kgnajniže u Studencu akcija 3,00 €10,71 €/kg
- PERWOLL DET PERWOLL LIGHT COLOR 3 L=60PRnajniže u Kauflandu 9,99 €3,33 €/l