PERSIL 4,4 kg UNIVERSAL 80 PR.
18,99 €
4,32 €/kg · u 5 lanaca
u Konzumu
Prosječna
23,59 € 5 lanaca
Najviša
29,99 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 18,99 €4,32 €/kg
- Plodine 18,99 €4,32 €/kg
- Tommy 21,99 €5,00 €/kg
- Ribola 27,99 €6,36 €/kg
- KTC 29,99 €6,66 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09000101809749. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
18,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Plodine
-
18,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
21,99 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
27,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- KTC
-
29,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PERSIL DET PERSIL UNIVERSAL 2.2kg=40PRnajniže u Studencu akcija 7,00 €
- PERSIL DET PERSIL GEL UNIVERSAL 4.5L 100PRnajniže u Konzumu 19,99 €4,44 €/l
- PERSIL PERSIL GEL 6,084 L UNIV.130PR.najniže u Kauflandu 24,99 €4,27 €/l
- PERSIL DET PERSIL GEL UNIV 0.99L=22PRnajniže u Studencu akcija 6,98 €7,05 €/l
- PERSIL DET PERSIL GEL UNIVERSAL 1.98L=44PRnajniže u Kauflandu 9,99 €5,05 €/l
- Persil DET.PERSIL UNIVERSAL 2,97 Lnajniže u Studencu akcija 10,00 €3,37 €/l