Schauma regenerator Q10 250ml
1,99 €
7,96 €/l · u 11 lanaca
u Tommyju
Prosječna
3,80 € 11 lanaca
Najviša
5,99 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 1,99 €7,96 €/l
- Studenacakcija 2,49 €9,96 €/l
- Plodine 2,99 €11,96 €/l
- Vrutak 2,99 €11,96 €/l
- Metro 3,80 €15,20 €/l
- Bosoakcija 3,99 €15,96 €/l
- KTC 4,19 €16,76 €/l
- Kaufland 4,19 €16,76 €/l
- Ribola 4,41 €17,64 €/l
- Trgocentar 4,77 €19,08 €/l
- Gavranović 5,99 €23,96 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09000101658262. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
1,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-43%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10109, 3.10.2026. (DOMOVINSKOG RATA 93, SPLIT)
- Studenac
-
2,49 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Plodine
-
2,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Vrutak
-
2,99 € (-25%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
3,80 € (-34%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Boso
-
3,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- KTC
-
4,19 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
4,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
4,41 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Trgocentar
-
4,77 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Gavranović
-
5,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
Druge veličine
- SCHAUMA REGENER SCHAUMA COL SHINE 250mlnajniže u Studencu akcija 1,90 €7,60 €/l
- SCHAUMA SCHAUMA REGENERATOR 250 ML REP CAREnajniže u Konzumu akcija 2,99 €11,96 €/l
- SCHAUMA REGENERATOR 250 ml SCHAUMA STRONG.najniže u Konzumu akcija 2,99 €11,96 €/l
- SCHAUMA SCHAUMA REGENERATOR REGE. I NJEGA 200 mlnajniže u Stridonu 2,12 €10,60 €/l
- Henkel Schauma šampon SK6najniže u Studencu akcija 4,00 €5,33 €/l
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. REGENERATOR SCHAUMA 250ml 7 TRAVAnajniže u Konzumu akcija 2,99 €11,96 €/l