DET. PERWOLL COLOR 2970 ml
4,89 €
1,65 €/l · u 6 lanaca
u Tommyju
Prosječna
9,22 € 6 lanaca
Najviša
16,49 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 4,89 €1,65 €/l
- NTL 5,99 €2,02 €/l
- Studenacakcija 6,99 €2,35 €/l
- Trgovina Krk 8,99 €3,03 €/l
- KTC 11,99 €4,04 €/l
- Ribola 16,49 €5,55 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09000101576061. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
4,89 €; akcija je počela prije naših zapisa (-63%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10314, 3.10.2026. (LOKUNJE 3, NOVALJA)
- NTL
-
5,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Studenac
-
6,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Trgovina Krk
-
8,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121185, 3.10.2026. (ul. Stjepana Skreblina 3, PREGRADA)
- KTC
-
11,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ58, 3.10.2026. (IVANECKO NASELJE 1 C IVANEC)
- Ribola
-
16,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE COLOR 3 L 60WL PERWOLLnajniže u Studencu akcija 9,98 €3,33 €/l
- PERWOLL 1,98 l COLORnajniže u Tommyju akcija 2,99 €1,51 €/l
- PERWOLL DET PERWOLL COLOR 1L=20PRnajniže u Konzumu 4,00 €4,00 €/l
- PERWOLL PERWOLL 2x3,75 L COLORnajniže u Kauflandu 22,99 €3,07 €/l
- PERWOLL DET PERWOLL LIGHT COLOR 3 L=60PRnajniže u Kauflandu 9,99 €3,33 €/l
- AWT-HENKEL LHCD DET. PERWOL CAPS COLOR 21wl 0,28 kgnajniže u Studencu akcija 3,00 €10,71 €/kg