PERSIL POWDER FBS 3kg 50WL
8,99 €
3,00 €/kg · u 3 lanca
u NTL-u
Prosječna
12,99 € 3 lanca
Najviša
18,99 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 8,99 €3,00 €/kg
- Gavranović 10,99 €3,66 €/kg
- Ribola 18,99 €6,33 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09000101572810. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
8,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 32098, 3.10.2026. (Martinska 44, MURSKO SREDISCE)
- Gavranović
-
10,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 336, 3.10.2026. (Ivana Mazuranica 4, SENJ)
- Ribola
-
18,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE POWDER FBS 1,98 kg 36 PRANJA PERSILnajniže u Kauflandu 9,99 €5,05 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE POWDER FBS 3,96 kg 72 PRANJA LC1 BOX PERSILnajniže u Studencu akcija 14,49 €3,66 €/kg
- PERSIL PERSIL 2,48 kg FBS BOXnajniže u NTL-u 8,49 €3,43 €/kg
- PERSIL DET PERSIL FBS 2.97kg=54PRnajniže u lancu Gavranović 11,99 €4,04 €/kg
- PERSIL PERSIL 990 G 18 PRANJA POWER EXPERT SILANnajniže u NTL-u 2,99 €3,02 €/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. PERSIL 4,55kg POWDER FRESH BY SILAN 70 pranjanajniže u lancu Gavranović 11,99 €2,64 €/kg