PERWOLL 1,92 l BLACK
Najniža danas
3,99 €
2,08 €/l · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
6,89 € 2 lanca
Najviša
9,79 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribolaakcija 3,99 €2,08 €/l
- Djelo Vodice 9,79 €5,10 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 3,99 € (3.10.)
3,99 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 09000101542783. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
3,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-48%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 044, 3.10.2026. (Bana Jelačića 35 Okrug Gornji)
- Djelo Vodice
-
9,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Druge veličine
- PERWOLL 1,98 l BLACKnajniže u Tommyju akcija 4,19 €2,12 €/l
- PERWOLL DET PERWOLL BLACK 1L=20PRnajniže u Konzumu 4,00 €4,00 €/l
- AWT-HENKEL LHCD DET. PERWOL CAPS BLACK 21wl 0,28 kgnajniže u Studencu akcija 3,00 €10,71 €/kg
- PERWOLL PERWOLL 2X3,75 L BLACKnajniže u Kauflandu 22,99 €3,07 €/l
- PERWOLL CAP.18WL BLA CK R&Cnajniže u Tommyju akcija 1,99 €
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE BLACK 3 L 60 PRANJA PERWOLLnajniže u Studencu akcija 9,98 €3,33 €/l