PERWOLL 3,72 l COLOR
Najniža danas
12,99 €
3,49 €/l · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
13,99 € 2 lanca
Najviša
14,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 12,99 €3,49 €/l
- Djelo Vodice 14,99 €4,03 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 12,99 € (3.10.)
12,99 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 09000101541205. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
12,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Djelo Vodice
-
14,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE COLOR 3 L 60WL PERWOLLnajniže u Studencu akcija 9,98 €3,33 €/l
- PERWOLL 1,98 l COLORnajniže u Tommyju akcija 2,99 €1,51 €/l
- PERWOLL DET PERWOLL COLOR 1L=20PRnajniže u Konzumu 4,00 €4,00 €/l
- PERWOLL PERWOLL 2x3,75 L COLORnajniže u Kauflandu 22,99 €3,07 €/l
- AWT-HENKEL LHCD DET. PERWOL CAPS COLOR 21wl 0,28 kgnajniže u Studencu akcija 3,00 €10,71 €/kg
- PERWOLL DET PERWOLL LIGHT COLOR 3 L=60PRnajniže u Kauflandu 9,99 €3,33 €/l