PERSIL 3,38 kg FRESH 52 PRANJA
18,18 €
5,38 €/kg · u 3 lanca
u Ribolu
Prosječna
21,81 € 3 lanca
Najviša
25,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 18,18 €5,38 €/kg
- Tommy 21,25 €6,29 €/kg
- Djelo Vodice 25,99 €7,69 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09000101510836. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
18,18 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Tommy
-
21,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10314, 3.10.2026. (LOKUNJE 3, NOVALJA)
- Djelo Vodice
-
25,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PERSIL PERSIL 4,80 kg FRES. 80 PRANJAnajniže u Tommyju akcija 16,99 €3,54 €/kg
- PERSIL DET PERSIL FBS 6.05 kg=110PRnajniže u Kauflandu 19,99 €3,30 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE POWDER FBS 3,96 kg 72 PRANJA LC1 BOX PERSILnajniže u Studencu akcija 14,49 €3,66 €/kg
- PERSIL DET PERSIL FBS 2.475kg=45PRnajniže u Plodinama 13,99 €5,65 €/kg
- PERSIL PERSIL 4,95 kg FR. SILAN 90 WLnajniže u Bosi akcija 19,99 €4,04 €/kg
- PERSIL FRESH 1,17 kg BY SILAN PWD 18 WLnajniže u Ribolu 7,42 €6,34 €/kg