Gliss šampon ultimate repair 250 ml
2,99 €
11,96 €/l · u 11 lanaca
u Tommyju
Prosječna
3,72 € 11 lanaca
Najviša
4,79 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 2,99 € je ispod 30-dnevnog minimuma (4,29 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 2,99 €11,96 €/l
- Konzumakcija 2,99 €11,96 €/l
- Plodine 2,99 €11,96 €/l
- Studenacakcija 2,99 €11,96 €/l
- Stridon 3,17 €12,68 €/l
- NTL 3,49 €13,96 €/l
- Trgovina Krk 3,49 €13,96 €/l
- Ribola 4,59 €18,36 €/l
- Spar 4,69 €18,76 €/l
- Kaufland 4,79 €19,16 €/l
- Trgocentar 4,79 €19,16 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09000100801416. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
2,99 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (4,29 €, 2.10.) (-35%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
2,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
2,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Studenac
-
2,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T840, 3.10.2026. (Vukovarska 26, DUBROVNIK)
- Stridon
-
3,17 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.37, 3.10.2026. (Antuna Pavičića 2, Hrv.Kostajnica)
- NTL
-
3,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
3,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Ribola
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
4,69 € (+9%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Kaufland
-
4,79 € (+3%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Trgocentar
-
4,79 € (+8%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P220, 3.10.2026. (HUM NA SUTLI 185 HUM NA SUTLI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O ŠAMPON ZA KOSU ULTIMATE REPAIR 400ML GLISSnajniže u Studencu akcija 3,00 €7,50 €/l
- GLISS ŠAMP GLISS ULTIMATE REPAIR 2X400 mlnajniže u Konzumu 6,99 €8,74 €/l
- GLISS ŠAMP. GLISS 250 ml ULTIMA.REPAIRnajniže u lancu Gavranović 1,99 €7,96 €/l
- GLISS GLISS PROMO SHP400ML+REG200 ULT.REP.*najniže u Konzumu 5,00 €12,50 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O ŠAMPON ZA KOSU ULTIMATE REPAIR 2X250 ml GLISSnajniže u NTL-u 3,99 €7,98 €/l