Colgate Pasta za zube Freshn.pearls50ml
Najniža danas
4,19 €
83,80 €/l · u 3 lanca
u Konzumu
Prosječna
5,23 € 3 lanca
Najviša
6,39 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 4,19 €83,80 €/l
- Plodine 5,11 €102,20 €/l
- Kaufland 6,39 €127,80 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 4,19 € (3.10.)
4,19 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08718951505100. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
4,19 €; akcija je počela prije naših zapisa (-28%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
5,11 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Kaufland
-
6,39 € (+7%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
Druge veličine
- COLGATE PASTA ZA ZUBE 100 ml COLGATEnajniže u Stridonu 1,72 €17,20 €/l
- COLGATE ZP COLGATE MAX FRESH BLUE 100mlnajniže u Sparu 2,25 €22,50 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O PASTA ZA ZUBE CAVITY PROTECTION FRESH MINT 75 ml COLGATEnajniže u Sparu 1,49 €19,87 €/l
- AWT - Colgate Palmolive PASTA ZA ZUBE COLGATE MAX FRESH BLUE 100ml AWTnajniže u lancu Trgovina Krk 3,79 €37,90 €/l
- Colgate Colgate Pasta za zube Zesty Lime 75 mlnajniže u Plodinama 3,89 €51,87 €/l
- COLGATE PASTA ZA Z. COLGATE 100+75 mlnajniže u Tommyju 2,59 €34,53 €/l