Palmolive gel za tuš.sensitive 500ml
4,49 €
8,98 €/l · u 3 lanca
u Kauflandu
Prosječna
5,06 € 3 lanca
Najviša
5,39 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 4,49 €8,98 €/l
- Tommy 5,29 €10,58 €/l
- Konzum 5,39 €10,78 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08718951248656. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
4,49 € (-10%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Tommy
-
5,29 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
5,39 € (+8%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O GEL ZA TUŠ SENSITIVE 250 ML PALMOLIVEnajniže u Studencu akcija 0,90 €3,60 €/l
- Palmolive Palmolive Gel za tuš.Sens.men 250ml_OCnajniže u Studencu akcija 0,90 €3,60 €/l
- PALMOLIVE GEL TUŠ PALM OS MLIJ I PRO 250ml 290najniže u KTC-u 1,69 €6,76 €/l
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. GEL ZA TUŠ.PALMOLIVE 250ml SENSITIVEnajniže u lancu Vrutak 1,69 €6,76 €/l
- Palmolive Palmolive gel za tuš. men. se.g. 500 mlnajniže u Plodinama 4,39 €8,78 €/l
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. PALMOLIVE KUPKA 500ml SEN.+TEK. SAP. JASMINE 500 mlnajniže u NTL-u 3,32 €3,32 €/l