SRED.ZA ČIŠĆ. DOMESTOS 750ml ATLANTIC FRESH
Najniža danas
3,79 €
5,05 €/l · u 1 lancu
u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 3,79 €5,05 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,49 € (8.9.)
3,79 €
26.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08711700812214. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
3,79 € (+27%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DOMESTOS DOMESTOS ATLANTIC FRES.750najniže u lancu Stanic 2,49 €3,32 €/kg
- Domestos SRE.DOMESTOS ARCT.FRESH 435 mlnajniže u Kauflandu 4,49 €10,32 €/l
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE UNIVERZALNO PINE FRESH 750 ml DOMESTOSnajniže u Metrou 2,36 €3,15 €/l
- DOMESTOS DOMESTOS PINK FRESH 750 mlnajniže u NTL-u 1,99 €2,65 €/l
- DOMESTOS DOMESTOS CITRUS 750ML 9780najniže u Metrou 2,36 €3,15 €/l
- DOMESTOS DOMESTOS PJENA 435 ML FLORAL FRESHnajniže u Kauflandu 4,49 €10,32 €/l