OSVJ. ZA AUTO 3*8 ml 26
0,69 €
28,75 €/l · u 3 lanca
u Plodinama
Prosječna
1,39 € 3 lanca
Najviša
2,29 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 0,69 €28,75 €/l
- Boso 1,20 €50,00 €/l
- Stridon 2,29 €95,42 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08711252165769. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
0,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 013, 3.10.2026. (VRH MARTINSCICE 69D, KOSTRENA)
- Boso
-
1,20 € (-52%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Stridon
-
2,29 € (-32%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ROX D.O.O. OSV. PROST. FRESH 260 ml CHERRnajniže u Tommyju 2,59 €9,96 €/l
- FRESH DAY OSVJ FRESH DAY VANILLA 260mlnajniže u KTC-u 2,59 €9,96 €/l
- ROX D.O.O. OSVJEŽIVAČ PROSTORA OCEAN REFIL 260 ml FRESH DAYnajniže u NTL-u 2,49 €9,58 €/l
- HAMAX BOZIC OSVJEZIVAC ZA AUTO HAMAXnajniže u Plodinama 3,45 €
- Fresh day REF.FRESH DAY SPRING BL.260 mlnajniže u KTC-u 2,59 €9,96 €/l
- ROX D.O.O. OSVJEŽIVAČ PROSTORA MARINE WAVES REFIL 260 ml FRESH DAYnajniže u Metrou 2,41 €9,27 €/l