Domestos Sredstvo za čišćenje White750ml
2,59 €
3,45 €/l · u 10 lanaca
u Studencu
Prosječna
3,69 € 10 lanaca
Najviša
4,19 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 2,59 €3,45 €/l
- Kaufland 3,49 €4,65 €/l
- Tommy 3,49 €4,65 €/l
- Konzum 3,79 €5,05 €/l
- Plodine 3,79 €5,05 €/l
- Ribola 3,79 €5,05 €/l
- Spar 3,79 €5,05 €/l
- Vrutak 3,79 €5,05 €/l
- Metro 4,15 €5,53 €/l
- KTC 4,19 €5,59 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08710908675089. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
2,59 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Kaufland
-
3,49 € (+40%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1230, 3.10.2026. (Ul Ivana Cesmickog 26 Koprivnica)
- Tommy
-
3,49 € (+18%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
3,79 € (+27%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
3,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
3,79 € (+15%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
3,79 € (+28%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Vrutak
-
3,79 € (+28%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
4,15 € (+26%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
4,19 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Druge veličine
- DOMESTOS SRED. DOMES 750 ml CITRUSnajniže u Bosi 3,49 €4,65 €/l
- Domestos SRE.DOMESTOS ARCT.FRESH 435 mlnajniže u Kauflandu 4,49 €10,32 €/l
- DOMESTOS 2L DOMESTOS SREDST.ZA ČIŠĆ.UNInajniže u Metrou 41,25 €3,44 €/l
- DOMESTOS DOMESTOS 750 ML ORIGINALnajniže u Kauflandu 2,49 €3,32 €/l
- DOMESTOS 750ML DOMESTOS SRE.ZA ČIŠ PINKnajniže u Metrou 76,50 €5,10 €/l
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE UNIVERZALNO PINE FRESH 750 ml DOMESTOSnajniže u Metrou 2,36 €3,15 €/l