Ambi Pur Osvježivač zraka Spring 185ml
5,69 €
30,76 €/l · u 4 lanca
u Kauflandu
Prosječna
5,77 € 4 lanca
Najviša
5,99 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 5,69 €30,76 €/l
- Konzum 5,69 €29,95 €/l
- Plodine 5,69 €30,76 €/l
- KTC 5,99 €31,53 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08700216261395. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
5,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
5,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
5,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- KTC
-
5,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Ambi Pur Ambi Pur Osvježivač zraka Flowers 185mlnajniže u lancu Jadranka akcija 3,89 €21,03 €/l
- AMBI PUR OSVJ AMBI PUR SPREJ ALOHA 185 mlnajniže u Plodinama 2,84 €15,35 €/l
- AMBI PUR OSVJ AMBI PUR SPR SPICE APPLE 185 mlnajniže u Kauflandu 0,57 €3,08 €/l
- AMBI PUR OSVJ AMBI PUR SPREJ GOLD ORCH 185 mlnajniže u Sparu 4,45 €24,05 €/l
- AMBI PUR AMBI PUR SPREJ 185 ml OCEANMISTnajniže u Studencu akcija 2,50 €13,51 €/l