Herbal Essences Balz.za kosu Argan250ml
2,70 €
10,80 €/l · u 7 lanaca
u Studencu
Prosječna
5,28 € 7 lanaca
Najviša
6,19 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 2,70 €10,80 €/l
- KTC 4,69 €18,76 €/l
- Spar 4,79 €19,16 €/l
- Kaufland 6,19 €24,76 €/l
- Konzum 6,19 €24,76 €/l
- Plodine 6,19 €24,76 €/l
- Tommy 6,19 €24,76 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08700216211161. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
2,70 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- KTC
-
4,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Spar
-
4,79 € (-4%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Kaufland
-
6,19 € (+32%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
6,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
6,19 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
6,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Druge veličine
- Herbal Essences Herbal Essences Balzam za kosu Coco250mlnajniže u Konzumu 3,00 €12,00 €/l
- Herbal Essences Herbal Essences Balzam za kosu Oran250mlnajniže u Sparu akcija 2,99 €11,96 €/l
- HERBAL ESSENCES REGEN HERBAL ESSENCES ALOE 250 mlnajniže u Kauflandu 6,19 €24,76 €/l
- HERBAL ESSENCES REGEN. 250 ml HERBAL DES. ROSEnajniže u Studencu akcija 2,70 €10,80 €/l