Head&Shoulders Šampon i balz.classi330ml
3,09 €
9,36 €/l · u 6 lanaca
u Sparu
Prosječna
4,67 € 6 lanaca
Najviša
6,69 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Po lancima
- Spar 3,09 €9,36 €/l
- Plodine 3,29 €9,97 €/l
- Tommyakcija 3,29 €9,97 €/l
- Konzum 5,00 €15,15 €/l
- Ribola 6,65 €20,15 €/l
- Kaufland 6,69 €20,27 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Head&Shoulders ŠAMP.H&S CITRUS 330 mlnajniže u Sparu akcija 3,19 €9,67 €/l
- HEAD AND SHOULDERS ŠAMPON 330 ml H&S 2IN1 APPLEnajniže u Sparu akcija 3,09 €9,36 €/l
- HEAD AND SHOULDERS ŠAMPON 250 ml H&S 2IN1 MENTHOLnajniže u Tommyju akcija 2,49 €9,96 €/l
- HEAD SHOULDERS H S 330ML 2U1 SMOOTH SILKYnajniže u Sparu akcija 3,09 €9,36 €/l
- Head&Shoulders ŠAMP.H&S 2U1 CLASSIC C.250 mlnajniže u lancu Jadranka akcija 2,79 €11,16 €/l
Izvori po lancima
GTIN 08700216157919. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
3,09 € (-50%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Plodine
-
3,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 008, 3.10.2026. (STEFANOVECKI ZAVOJ 10, ZAGREB)
- Tommy
-
3,29 €; akcija je počela prije naših zapisa (-49%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
5,00 € (-25%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
6,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Kaufland
-
6,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 3130, 3.10.2026. (Josipa Reihl-Kira 40 Osijek)
Povijest cijene počinje kad imamo barem dva dana cjenika.