TERMOSICA 400 ml OFFERTISSIMA
4,78 €
11,95 €/l · u 3 lanca
u Stridonu
Prosječna
7,15 € 3 lanca
Najviša
8,69 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 4,78 €11,95 €/l
- Gavranović 7,99 €19,97 €/l
- Trgovina Krk 8,69 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08699038071773. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
4,78 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.37, 3.10.2026. (Antuna Pavičića 2, Hrv.Kostajnica)
- Gavranović
-
7,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 299, 3.10.2026. (Primorska 5, KARLOVAC)
- Trgovina Krk
-
8,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111047, 3.10.2026. (Set. sv. Bernardina 6C, KRK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- TERMOSICA 350 ml OFFERTISS.najniže u Stridonu 7,79 €22,26 €/l
- TERMOSICA 1 L 2E12SC0802 OFFER.najniže u Stridonu 7,43 €7,43 €/l
- TERMO BOCA 1L OFFERTIS.najniže u Stridonu 8,33 €8,33 €/l
- TERMOSICA 0.45L OFFERT.najniže u Stridonu 4,64 €10,31 €/l
- EQUA EQUA TERMOS BOCA OFF WHITE 1000 MLnajniže u Plodinama 15,99 €15,99 €/l
- EQUA EQUA TERMOS BOCA TIMELESS OFF WHITE 600 MLnajniže u Plodinama akcija 13,99 €23,32 €/l