BOCA SA SLAMKOM 370ml STAKLO
Najniža danas
3,45 €
u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
4,22 € 2 lanca
Najviša
4,99 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,45 €
- Gavranović 4,99 €13,49 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 3,45 € (3.10.)
3,45 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08697975040760. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,45 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.37, 3.10.2026. (Antuna Pavičića 2, Hrv.Kostajnica)
- Gavranović
-
4,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BOCA STAKLO SA SLAMKOM 450 ml OFFERTISSIMAnajniže u lancu Gavranović 0,99 €2,20 €/l
- BOCA STAKLO SA SLAMKOM 370 ml OFFER.najniže u Stridonu 2,46 €6,65 €/l
- BOCA STAKLO SA SLAMKOM 200 ml INDIGO OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 0,99 €4,95 €/l
- OFFERTISSIMA D.O.O. BOCA SA SLAMKOM 380ml STAKLOnajniže u Stridonu 2,29 €6,03 €/l
- OFFERTISSIMA D.O.O. BOCA SA SLAMKOM 250ml STAKLO 151966najniže u Stridonu 1,72 €6,88 €/l