SOLNICA STAKLO 120 ml OFFERTISSIMA
Najniža danas
0,93 €
7,75 €/l · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,93 €7,75 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,93 € (3.10.)
0,93 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08697975031058. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,93 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.71, 3.10.2026. (Križpolje 8e, Križpolje)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SOLNICA STAKLO 2 kom OFFERTISS.najniže u Stridonu 1,28 €
- SOLNICA STAKLO OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 1,06 €
- SOLNICA STAKLO 100ml OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 0,65 €6,50 €/l
- SOLNICA STAKLO 244ml OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 2,15 €8,81 €/l
- SOLNICA STAKLO 100 ml OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 1,05 €10,50 €/l
- SOLNICA STAKLO 105 ml OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 1,49 €14,19 €/l