BOKAL STAKLO 1350 ML OFFERT
Najniža danas
2,79 €
2,07 €/l · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,79 €2,07 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,79 € (3.10.)
2,79 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08697975026313. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.26, 3.10.2026. (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- OFFERTISSIMA D.O.O. BOKAL STAKLO 1lnajniže u Stridonu 3,53 €3,53 €/l
- OFFERTISSIMA D.O.O. BOKAL 1L STAKLOnajniže u Stridonu 4,19 €4,19 €/l
- BOKAL STAKLO 1000ml OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 3,29 €3,29 €/l
- BOKAL STAKLO 1700 mL OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 4,45 €2,62 €/l
- BOKAL STAKLO 1.5L OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 3,32 €2,21 €/l
- BOKAL STAKLO 1 l OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 1,72 €1,72 €/l