GEL ZA TUŠ.750 ml PALM. MEN SP
Najniža danas
3,99 €
5,32 €/l · u 2 lanca
u Konzumu
Prosječna
5,49 € 2 lanca
Najviša
6,99 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 3,99 €5,32 €/l
- Tommy 6,99 €9,32 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 3,99 € (3.10.)
3,99 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08693495048712. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
6,99 € (+8%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PALMOLIVE GEL ZA TUŠ.500 ml PALMOL.MEN COOL OFFnajniže u lancu Vrutak 3,49 €6,98 €/l
- Palmolive Palmolive Gel za tuš.men rev.s 250ml_OCnajniže u Plodinama 2,39 €9,56 €/l
- PALMOLIVE PALMOLIVE GEL 500 ML MEN SPORT 3IN1najniže u Sparu akcija 2,55 €5,10 €/l
- PALMOLIVE PALMOLIVE GEL ZA TUSIRANJE 500 ML SPICE UPnajniže u lancu Vrutak 3,49 €6,98 €/l