TERMOSICA 750 ml OFFERTISIMA
Najniža danas
9,99 €
13,32 €/l · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 9,99 €13,32 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 9,99 € (3.10.)
9,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08691043220191. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
9,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.37, 3.10.2026. (Antuna Pavičića 2, Hrv.Kostajnica)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- TERMOSICA 2L OFFERTISIMAnajniže u Stridonu 14,29 €7,14 €/l
- TERMOSICA 500 ml OFFERTISIMAnajniže u Stridonu 10,30 €20,60 €/l
- TERMOSICA 1 L 2E12SC0802 OFFER.najniže u Stridonu 7,43 €7,43 €/l
- TERMO BOCA 1L OFFERTIS.najniže u Stridonu 8,33 €8,33 €/l
- TERMOSICA 0.45L OFFERT.najniže u Stridonu 4,64 €10,31 €/l
- EQUA EQUA TERMOS BOCA OFF WHITE 1000 MLnajniže u Plodinama 15,99 €15,99 €/l