Lays čips slani 200 g
1,19 €
5,95 €/kg · u 12 lanaca
u Bosi
Prosječna
2,87 € 12 lanaca
Najviša
3,29 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Bosoakcija 1,19 €5,95 €/kg
- KTC 2,69 €13,45 €/kg
- Ribolaakcija 2,69 €13,45 €/kg
- Vrutak 2,79 €13,95 €/kg
- Kaufland 2,99 €14,95 €/kg
- Lidl 2,99 €14,95 €/kg
- Spar 2,99 €14,95 €/kg
- Konzum 3,19 €15,95 €/kg
- NTL 3,19 €15,95 €/kg
- Studenac 3,19 €15,95 €/kg
- Tommy 3,19 €15,95 €/kg
- Trgocentar 3,29 €16,45 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08606017377511. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
1,19 €; akcija je počela prije naših zapisa (-65%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2655, 3.10.2026. (M.J.ZAGORKE BB, Slavonski brod)
- KTC
-
2,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Ribola
-
2,69 €; akcija je počela prije naših zapisa (-9%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Vrutak
-
2,79 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Kaufland
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Lidl
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Spar
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Konzum
-
3,19 € (+7%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- NTL
-
3,19 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 33036, 3.10.2026. (Murska 24A, KOTORIBA)
- Studenac
-
3,19 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
3,19 € (+7%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
3,29 € (+6%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- Lays Čips Classic slaninajniže u KTC-u 2,99 €11,96 €/kg
- ORBICO D.O.O. ČIPS SLANI 60 g LAYSnajniže u KTC-u 1,29 €21,50 €/kg
- ORBICO D.O.O. ČIPS SLANI 130 g LAYSnajniže u Kauflandu akcija 1,89 €14,54 €/kg
- LAYS ČIPS SLA.125 g LAY Snajniže u lancu Vrutak 0,50 €4,00 €/kg
- ČIPS SLA.160 g LAY Snajniže u lancu Djelo Vodice 2,05 €14,64 €/kg
- LAY'S CIPS CIPS SLANI 200 G LAY'Snajniže u Bosi akcija 1,19 €5,95 €/kg