KANTA ZA SMEĆE 18 l KLIK KLAK OFFERTISSIMA
Najniža danas
7,83 €
0,43 €/l · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
9,06 € 2 lanca
Najviša
10,29 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 7,83 €0,43 €/l
- Jadranka 10,29 €0,57 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 7,83 € (3.10.)
7,83 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08606009600795. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
7,83 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.26, 3.10.2026. (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- Jadranka
-
10,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KANTA ZA SMEĆE 6 L KLIK KLAK OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 3,49 €0,58 €/l
- KANTA ZA SMEĆE 10 L KLIK-KLAK OFFERTISSIMA 740najniže u Stridonu 5,44 €0,54 €/l
- KANTA ZA SMEĆE 10L KLIK-KLAK 75132 OFFERT.najniže u Stridonu 5,97 €0,60 €/l
- KANTA ZA SMEĆE 23.5 CM KLIK-KLAK OFFERTnajniže u Stridonu 1,59 €
- KANTA ZA SMEĆE 12 l KLIK-KLAK OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 7,65 €0,64 €/l
- KANTA ZA SMEĆE 25 L KLIK KLAK OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 9,31 €0,37 €/l