MIX POSUDA
Najniža danas
0,99 €
u 1 lancu
u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 0,99 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,99 € (3.10.)
0,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08606003591105
- NTL
-
0,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 32074, 3.10.2026. (Vladimira Nazora BB, MALI BUKOVEC)
Druge veličine
- BRODPLAST D.O.O. MIX POSUDA 3L BRODPLASTnajniže u lancu Gavranović 1,33 €0,44 €/l
- BRODPLAST D.O.O. POSUDE MIX 2/1 SA LOPATICOM (3L,2L+lopatice)najniže u NTL-u 3,09 €1,03 €/l
- BRODPLAST D.O.O. MIX POSUDA 2L BRODPLASTnajniže u Studencu akcija 0,50 €0,25 €/l
- BRODPLAST d.o.o. POSUDA MIX 1L - MENZURAnajniže u Stridonu 0,70 €
- FACKELMANN POSUDA ZA MIX 20 CM INOXnajniže u lancu Jadranka 3,69 €
- PLASTOFLEX D.O.O POSUDA MIX 5Lnajniže u NTL-u 1,49 €0,30 €/l