POSUDA MIX 2 l
Najniža danas
0,50 €
0,25 €/l · u 3 lanca
u Studencu
Prosječna
0,93 € 3 lanca
Najviša
1,19 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 0,50 €0,25 €/l
- NTL 1,09 €0,55 €/l
- Trgovina Krk 1,19 €0,59 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 0,50 € (3.10.)
0,50 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858884353180
- Studenac
-
0,50 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1062, 3.10.2026. (Josipa Nemeca 19, PETRINJA)
- NTL
-
1,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10117, 3.10.2026. (Belavici 30, DUGA RESA)
- Trgovina Krk
-
1,19 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
Druge veličine
- BRODPLAST D.O.O. MIX POSUDA 3L BRODPLASTnajniže u lancu Gavranović 1,33 €0,44 €/l
- BRODPLAST D.O.O. POSUDE MIX 2/1 SA LOPATICOM (3L,2L+lopatice)najniže u NTL-u 3,09 €1,03 €/l
- MIX POSUDAnajniže u NTL-u 0,99 €
- BRODPLAST d.o.o. POSUDA MIX 1L - MENZURAnajniže u Stridonu 0,70 €
- FACKELMANN POSUDA ZA MIX 20 CM INOXnajniže u lancu Jadranka 3,69 €
- PLASTOFLEX D.O.O POSUDA MIX 5Lnajniže u NTL-u 1,49 €0,30 €/l