Eurocrem blok 50g
0,49 €
9,80 €/kg · u 6 lanaca
u Stridonu
Prosječna
0,73 € 6 lanaca
Najviša
0,89 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,49 €9,80 €/kg
- Kaufland 0,59 €11,80 €/kg
- KTC 0,65 €13,00 €/kg
- Gavranović 0,89 €17,80 €/kg
- NTL 0,89 €17,80 €/kg
- Vrutak 0,89 €17,80 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08601900502032. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Kaufland
-
0,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 4330, 3.10.2026. (Miljenka Buljana 5 Sinj)
- KTC
-
0,65 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Gavranović
-
0,89 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- NTL
-
0,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Vrutak
-
0,89 € (+13%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VELETABAK D.O.O. EUROCREAM BLOK 80 gnajniže u Stridonu 0,65 €8,12 €/kg
- EUROCREM EUROCREM BLOK 90 g (20)najniže u Stridonu 0,30 €3,33 €/kg
- VELETABAK d.o.o EUROCREM BLOK MILKY 4x20gnajniže u KTC-u 1,10 €13,75 €/kg
- SWISSLION EUROCREM BLOK 80g 4xnajniže u Ribolu 1,06 €13,25 €/kg
- EUROCREM BLOK 20 Gnajniže u Stridonu 0,16 €8,00 €/kg
- EUROCREM EUROKREM BLOK 45 g (66)najniže u Stridonu 0,16 €3,56 €/kg