PUDING VANILIJA 40 g
0,69 €
17,25 €/kg · u 3 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
0,72 € 3 lanca
Najviša
0,79 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 0,69 €17,25 €/kg
- Stanic 0,69 €17,25 €/kg
- Boso 0,79 €19,75 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08600947050216. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
0,69 € (+41%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Stanic
-
0,69 € (+17%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Boso
-
0,79 € (-17%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PUD.VANIL.125g 0,1%najniže u Studencu 0,30 €
- VINDIJA PUDING MLIJE VANIL ČAŠA 125g VINDInajniže u Plodinama akcija 0,49 €3,92 €/kg
- VINDIJA PUDING PROTEIN VAN 180g VINDIJAnajniže u Stridonu 0,99 €5,50 €/kg
- DUKAT PUDING VANILIJA 4X125 g LUX DUKATnajniže u Stridonu 1,99 €3,98 €/kg
- PODRAVKA D.D. PUDING VANILIJA 37 g 3+1 GRATIS DOLCELAnajniže u lancu Stanic 1,30 €11,71 €/kg
- DR. OETKER PUDIN DR.OE 38 g PRAH VANIL.najniže u Trgocentru 0,73 €18,25 €/kg