NAPO.JAFFA CREM 374g
Najniža danas
2,52 €
6,74 €/kg · u 1 lancu
u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 2,52 €6,74 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 2,52 € (3.10.)
2,52 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08600114007074. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
2,52 € (+5%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 017, 3.10.2026. (Sv.Lovre 45 Stobrec)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JAFFA NAPOLITANKE GOLD CR.215 g JAFFnajniže u Studencu akcija 1,19 €5,53 €/kg
- ALCA ZAGREB d.o.o. NAPOLITANKE CREME 187g JAFFAnajniže u Stridonu 1,10 €5,88 €/kg
- NAP.CREME I KOK.187gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,49 €7,97 €/kg
- JAFFA NAPOLITANKE CREME 360 g JAFFAnajniže u Tommyju akcija 1,89 €5,25 €/kg
- JAFFA NAPOLITANKE CR. I KOK.160 g JAnajniže u Plodinama akcija 1,35 €8,44 €/kg
- JAFFA CRVENKA NAPOLITANKE GOLD CR.CHOC. DUET JAFFA 215 Gnajniže u Plodinama akcija 1,59 €7,40 €/kg