TORTILLA ČIPS NACHO CHE. 200 g
2,00 €
10,00 €/kg · u 3 lanca
u Konzumu
Prosječna
2,83 € 3 lanca
Najviša
3,49 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 2,00 €10,00 €/kg
- Plodine 2,99 €14,95 €/kg
- Spar 3,49 €17,45 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08595606212039. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
2,00 € (-20%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0067, 3.10.2026. (IVANA MEŠTROVIĆA 21, DRNIŠ)
- Plodine
-
2,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 012, 3.10.2026. (J ZAKNA 12, PULA)
- Spar
-
3,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- CHIO TORTILLA I DIPOVI CHIO TORTILLA CHIPS NACHO CHEESE 110 Gnajniže u Metrou 1,83 €16,64 €/kg
- CHIO CHIO TORTILLA CHIPS NACHO CHEESE 110 g (12) FIBISnajniže u Stridonu 1,51 €13,73 €/kg
- Doritos Nachonajniže u Studencu akcija 1,35 €
- PATOS ČIPS KUK. NACHOS 100 g PATOSnajniže u lancu Stanic 1,59 €15,90 €/kg
- TORT.DOR.NACHO CHESSE160 gnajniže u Lidlu 2,39 €14,94 €/kg
- ORBICO D.O.O. ČIPS NACHO 90 G DORITOSnajniže u Lidlu 1,69 €18,78 €/kg