TUNA SALATA 185 g MEXICO
1,59 €
8,59 €/kg · u 4 lanca
u lancu Jadranka
Prosječna
1,72 € 4 lanca
Najviša
1,99 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 1,59 €8,59 €/kg
- Vrutak 1,59 €8,59 €/kg
- Djelo Vodice 1,69 €9,14 €/kg
- Ribola 1,99 €10,76 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08595241515694. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Vrutak
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- RIO MARE TUNJ SALATA MEXIC 2X160g BOWL RIO MAnajniže u Kauflandu akcija 4,25 €13,28 €/kg
- GIANA d.o.o. TUNA SALATA MEXICO FRANZ JOSEF 160gnajniže u Studencu akcija 1,90 €11,88 €/kg
- GIANA d.o.o. TUNA SALATA GIANA 185g MEXICOnajniže u Konzumu 0,80 €4,21 €/kg
- MARE APERTO SALAT MARE APER.160 g TUNA MEXICnajniže u Bosi 2,12 €13,25 €/kg
- ORBICO D.O.O. SALATA TUNA MEXICO 160 g RIO MAREnajniže u KTC-u 2,15 €13,44 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O. TUNA SALATA MEXICAN 150 g CALVOnajniže u Ribolu 2,99 €19,93 €/kg