HRANA ZA MAČKE ONE LOS.800 g
Najniža danas
4,00 €
5,00 €/kg · u 2 lanca
u Konzumu
Prosječna
4,80 € 2 lanca
Najviša
5,59 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 4,00 €5,00 €/kg
- Spar 5,59 €6,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 4,00 € (3.10.)
4,00 €
26.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08445290080028. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
4,00 € (-33%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0700, 3.10.2026. (SVETI MARTIN 6, VRSAR)
- Spar
-
5,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8703, 3.10.2026. (sisak ivana fistrovica 25)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NESTLE PURINA HRANA ZA MACKE LOSOS/RIZA 750 G ONEnajniže u Plodinama akcija 3,98 €5,31 €/kg
- One HRA.ZA MAČ.ONE STERI.LOS.750 gnajniže u Sparu 5,59 €7,45 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O HRANA ZA MAČKE SUHA ADULT LOSOS 450 g ONEnajniže u Plodinama akcija 2,79 €6,20 €/kg
- NESTLE PURINA HRANA ZA MACKE LOSOS/MRKVA STERILCAT 85 G ONEnajniže u Kauflandu akcija 0,70 €8,24 €/kg