Lavandera Deterdž.za rublje 85pr.4,675kg
9,49 €
2,03 €/kg · u 3 lanca
u Kauflandu
Prosječna
11,45 € 3 lanca
Najviša
12,99 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 9,49 €2,03 €/kg
- Metro 11,86 €2,54 €/kg
- Jadranka 12,99 €2,78 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08435495815112. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
9,49 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 3130, 3.10.2026. (Josipa Reihl-Kira 40 Osijek)
- Metro
-
11,86 €
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
12,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ROX DETER LAVAND 4,675 kg FLO.DEC.85najniže u Plodinama 8,59 €1,84 €/kg
- LAVANDERA LAVANDERA GEL 4,5 L 90 PR FLORES DE CERESOnajniže u Plodinama 8,59 €1,91 €/l
- PERSIL DET PERSIL GEL LAVENDER 0.9L=20PRnajniže u Kauflandu 4,49 €4,99 €/l
- PERSIL 5,53 kg LAVAN DER 85 WLnajniže u Tommyju akcija 5,99 €1,08 €/kg
- Persil Persil Kapsu.za rub.Expert Freshne.17/1najniže u Konzumu 4,99 €
- DASH DET DASH LAVANDER 44TABnajniže u Sparu 15,99 €