CRNILO SIPE 2x4 g
0,89 €
111,25 €/kg · u 4 lanca
u Sparu
Prosječna
1,11 € 4 lanca
Najviša
1,35 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 0,89 €111,25 €/kg
- Konzum 0,95 €95,00 €/kg
- Studenac 1,23 €15,38 €/kg
- Trgovina Krk 1,35 €337,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08424596260013. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
0,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Konzum
-
0,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Studenac
-
1,23 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Trgovina Krk
-
1,35 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111210, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 83, PUNAT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Klara M Klara M fuži sa crnilom od sipe 400gnajniže u Konzumu 2,00 €5,00 €/kg
- PERLA CRNILO SIPE VREĆICA 2x4g PERLAnajniže u Kauflandu 0,73 €91,25 €/kg
- 2X4G CRNILO SIPEnajniže u Metrou 0,60 €75,00 €/kg
- 500G CRNILO SIPEnajniže u Metrou 10,99 €21,98 €/kg
- CRNILO SIPE 4gnajniže u Ribolu 0,40 €100,00 €/kg
- CRNILO SIPE 500Gnajniže u lancu Djelo Vodice 15,29 €30,58 €/kg