Lactovit gel za tušir.lactourea 600ml
2,99 €
4,98 €/l · u 8 lanaca
u Lidlu
Prosječna
3,85 € 8 lanaca
Najviša
4,35 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 2,99 €4,98 €/l
- Konzumakcija 3,15 €5,25 €/l
- Spar 3,99 €6,65 €/l
- Metro 4,03 €6,72 €/l
- Plodine 4,09 €6,82 €/l
- Tommy 4,09 €6,82 €/l
- KTC 4,10 €6,83 €/l
- Kaufland 4,35 €7,25 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08411135351721. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
2,99 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Konzum
-
3,15 €; akcija je počela prije naših zapisa (-27%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Spar
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Metro
-
4,03 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Plodine
-
4,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
4,09 € (+3%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
4,10 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
4,35 € (+6%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LACTOVIT LACTOVIT GEL ZA TUSIRANJE 300 ML LACTOUREA FIRMINGnajniže u Konzumu akcija 2,19 €7,30 €/l
- Lactovit Lactovit Gel za tuširanje Lactooil 300mlnajniže u Sparu akcija 1,89 €6,30 €/l
- LACTOVIT GEL TUŠ LACTOVIT LACT FIRM 600mlnajniže u Konzumu akcija 3,15 €5,25 €/l
- LACTOVIT LACTOVIT ZA TUSIRANJE 300 ML LACTOUREAnajniže u Konzumu akcija 2,19 €7,30 €/l
- LACTOVIT GEL TUŠ LACT LACTOUR XXL 720 mlnajniže u Lidlu 2,99 €4,15 €/l