Old el paso Tortilje 216g
3,49 €
16,16 €/kg · u 10 lanaca
u Plodinama
Prosječna
3,90 € 10 lanaca
Najviša
4,89 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 3,49 €16,16 €/kg
- Kaufland 3,58 €16,57 €/kg
- Spar 3,58 €16,57 €/kg
- Konzum 3,59 €16,32 €/kg
- Tommy 3,59 €16,62 €/kg
- Metro 3,61 €16,71 €/kg
- Ribola 3,99 €18,47 €/kg
- Jadrankaakcija 4,29 €19,86 €/kg
- Djelo Vodice 4,39 €20,32 €/kg
- NTL 4,89 €22,64 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08410076474001. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
3,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 007, 3.10.2026. (OSJECKA 50, RIJEKA)
- Kaufland
-
3,58 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
3,58 € (-10%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Konzum
-
3,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
3,59 € (+3%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Metro
-
3,61 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Ribola
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Jadranka
-
4,29 €; akcija je počela prije naših zapisa (-5%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Djelo Vodice
-
4,39 € (+2%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
4,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- OLD EL PASO TACO STAND N STUFF 193g OLD EL PASOnajniže u Studencu akcija 2,50 €12,95 €/kg
- DUPIN D.O.O. TORTILLA 25CM 350 g GENERAL MInajniže u Studencu akcija 2,50 €7,14 €/kg
- OLD EL PASO TORTILLA 10/1 FAMILY PACK 580 g OEPnajniže u Konzumu 2,00 €3,45 €/kg
- DUPIN D.O.O. TORTILLA INTEG. 350 g OLD EL Pnajniže u lancu Vrutak 3,71 €10,60 €/kg