BARILLA TAGLIATELLE 500g
2,93 €
5,86 €/kg · u 10 lanaca
u Metrou
Prosječna
3,50 € 10 lanaca
Najviša
3,80 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 2,93 €5,86 €/kg
- Djelo Vodice 3,29 €6,58 €/kg
- KTC 3,49 €6,98 €/kg
- Konzum 3,49 €6,98 €/kg
- Plodine 3,49 €6,98 €/kg
- Spar 3,49 €6,98 €/kg
- Tommy 3,49 €6,98 €/kg
- Studenac 3,71 €7,42 €/kg
- Trgocentar 3,79 €7,58 €/kg
- Ribola 3,80 €7,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08076809523714. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
2,93 € (+9%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
3,29 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
3,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ46, 3.10.2026. (VUKOVARSKA 3 A VIROVITICA)
- Konzum
-
3,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
3,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
3,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
3,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
3,71 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgocentar
-
3,79 € (+1%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Ribola
-
3,80 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BARILLA TIJESTO TAGLIAT ŠPINAT LC 500g BARILnajniže u Metrou 2,93 €5,86 €/kg
- BARILLA BEZ GLUTENA TJESTENINA TAGLIATELLE BEZ GLUTENA 300 G BARILLAnajniže u lancu Jadranka 4,19 €13,97 €/kg
- BARILLA 6KG BARILLA TAGLIATELL BEZ JAJnajniže u Metrou 29,51 €4,92 €/kg
- BARILLA 500G BARILLA TAGLIATEL BEZ JAJnajniže u Metrou 35,10 €5,85 €/kg
- BARILLA 500G BARILLA TAGL ŠPI BEZ JAJAnajniže u Metrou 35,10 €5,85 €/kg
- TJESTENINA TAGLIATELLE 500g BARILLAnajniže u lancu Jadranka 3,39 €6,78 €/kg