Barilla umak od rajčice 400 g
2,49 €
6,23 €/kg · u 12 lanaca
u lancu Trgovina Krk
Prosječna
3,16 € 12 lanaca
Najviša
3,49 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Trgovina Krk 2,49 €6,23 €/kg
- Stanic 2,69 €6,72 €/kg
- Jadranka 2,99 €7,48 €/kg
- Boso 3,20 €8,00 €/kg
- Ribola 3,28 €8,20 €/kg
- Kaufland 3,29 €8,22 €/kg
- Konzum 3,29 €8,22 €/kg
- Plodine 3,29 €8,22 €/kg
- Spar 3,29 €8,22 €/kg
- Studenac 3,29 €8,22 €/kg
- Tommy 3,29 €8,22 €/kg
- Trgocentar 3,49 €8,72 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08076809513395. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgovina Krk
-
2,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Stanic
-
2,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Jadranka
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Boso
-
3,20 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Ribola
-
3,28 €
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 023, 3.10.2026. (POLJIČKA 71 SPLIT)
- Kaufland
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
3,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
3,29 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
3,49 € (+17%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BARILLA UMACI UMAK OD RAJCICE SA CESNJAKOM BARILLA 400 Gnajniže u lancu Djelo Vodice 3,18 €7,95 €/kg
- BARILLA UMACI UMAK RAJCICA/SIR RICOTTA 400 G BARILLAnajniže u Plodinama akcija 2,75 €6,88 €/kg
- BARILLA UMACI PIZZA UMAK 400 G BARILLAnajniže u lancu Jadranka 3,69 €9,22 €/kg
- BARILLA UMAK RAJČICA TUNA 400 g BARILLAnajniže u Konzumu 1,00 €2,50 €/kg
- BARILLA UMACI UMAK S MASLINAMA 400 G BARILLAnajniže u Kauflandu 3,69 €9,22 €/kg