BERRY MIX 150g
2,99 €
19,93 €/kg · u 3 lanca
u Eurospinu
Prosječna
3,61 € 3 lanca
Najviša
4,34 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 2,99 €19,93 €/kg
- Ribola 3,49 €23,27 €/kg
- Metro 4,34 €28,93 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08058056199515. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Ribola
-
3,49 € (+17%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Metro
-
4,34 € (+8%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JUNIOR PIĆE JUNIOR 200 ml BERRY MIXnajniže u Bosi akcija 0,30 €1,50 €/l
- BEBETO COOL BEANS BERRY MIX 60gnajniže u lancu Djelo Vodice 0,79 €13,17 €/kg
- JUNIOR PIĆE JUNIOR 200 ml BERRY MIXnajniže u Bosi akcija 0,30 €1,50 €/l
- KOLAČ BERRY MIX 500 gnajniže u Sparu 5,99 €11,98 €/kg
- Fritt Fritt Karamela bob.voće Mix 350gnajniže u Kauflandu akcija 3,69 €10,54 €/kg
- NUTRINO LAB PIRE VOĆ MANG BERRY MIX 3X180 g NUTRnajniže u Konzumu 4,49 €12,47 €/kg