BUKOVACE 250GR
Najniža danas
1,49 €
u 1 lancu
u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,49 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,49 € (2.10.)
1,49 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08058056198662
- Plodine
-
1,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BUKOVAČE 250Gnajniže u Trgocentru 1,85 €7,40 €/kg
- Bukovača 250gnajniže u Lidlu 1,59 €6,36 €/kg
- METRO CHEF BIO 250G MC BIO KRALJEVSKA BUKOVAČnajniže u Metrou 5,34 €21,36 €/kg
- FRIDRIH BUKOVAČE PAK.500g FRIDRIHnajniže u KTC-u 2,95 €5,90 €/kg
- METRO CHEF 250G MC BUKOVAČEnajniže u Metrou 1,53 €6,12 €/kg
- SKLADIŠTE VIP DUGOPOLJE BUKOVAČE 250 gnajniže u Tommyju 1,59 €6,36 €/kg