KRUMPIR 4kg
4,99 €
1,25 €/kg · u 4 lanca
u Eurospinu
Prosječna
5,24 € 4 lanca
Najviša
5,49 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 4,99 €1,25 €/kg
- Plodine 4,99 €1,25 €/kg
- Ribola 5,49 €1,37 €/kg
- Tommy 5,49 €1,37 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08028772001904. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Plodine
-
4,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
5,49 € (+10%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
5,49 € (+10%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BERLINER d.o.o. GNJEČILICA ZA KRUMPIR 27CM ALPINAnajniže u Studencu akcija 2,50 €
- Podravka ZAČ.VEGETA TWIST HRS.KRUM.30 gnajniže u Konzumu akcija 0,79 €26,33 €/kg
- HARIBO BOMBONI KISELI KRUMPIRICI 100 G HARIBOnajniže u Sparu 1,19 €11,90 €/kg
- KOTANYI MJEŠ ZAČ ZA KRUMPIR Q&E 30g KOTANYInajniže u Lidlu 0,79 €31,60 €/kg
- HIPP HIPP BIO POVRĆE S GOVEDINOM 250gnajniže u Sparu 2,22 €8,88 €/kg
- PODRAVKA PASTETE I MESNE KONZERVE GULAS GOVEDJI S KROMPIROM 400 G PODRAVKAnajniže u Studencu akcija 3,29 €8,22 €/kg