PALENTA KUHANA 1kg
Najniža danas
0,69 €
0,69 €/kg · u 1 lancu
u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospinakcija 0,69 €0,69 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 0,69 € (3.10.)
0,69 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08017596015044. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
0,69 €; akcija je počela prije naših zapisa (-13%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Druge veličine
- TRE MULINI PALENTA KUHANA 1kgnajniže u Eurospinu akcija 0,69 €0,69 €/kg
- DORINA ČOKOL ZA JELO I KUHANJE 100g KRAŠnajniže u Stridonu 0,79 €7,90 €/kg
- DORINA ČOKOLADA DORINA ZA KUHANJE 300g KRnajniže u Metrou 5,05 €16,83 €/kg
- ULTRA KUH.RUČ.2SL 2=4 100 LISTIĆAnajniže u Trgocentru 1,73 €
- SOFT LUX S.LUX RUČ.2SL 2/1 XXLnajniže u lancu Jadranka 1,64 €
- KRAŠ D.D. ČOKO.ZA KUHANJE 200 g DORINA KRAŠnajniže u Stridonu 1,59 €7,95 €/kg