TJESTENINA SPAGHETTI 1kg
Najniža danas
1,39 €
1,39 €/kg · u 1 lancu
u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 1,39 €1,39 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 1,39 € (3.10.)
1,39 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08017596005908. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
1,39 € (-7%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Schar TJESTENINA SCHAR SPAG.BG.250 gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,89 €7,56 €/kg
- BARILLA TIJESTO SPAGHETT 5 1kg BARILLAnajniže u Lidlu 1,85 €1,85 €/kg
- BARILLA TIJESTO SPAGHETTI INTEG 500gnajniže u Kauflandu akcija 1,75 €3,50 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O TJEST.SPAGHETTI N. 5 500 G BARILLAnajniže u Kauflandu akcija 0,94 €1,88 €/kg
- BARILLA TIJESTO SPAGHETTINI 3 500g BARILLAnajniže u Kauflandu akcija 0,94 €1,88 €/kg
- BARILLA TJESTENINA - 17 VRSTA TJESTENINA SPAGHETTINI 3 1 KG BARILLA KUTIJAnajniže u Sparu akcija 1,85 €1,85 €/kg