TJEST. FUSILLI 250 g BEZ GLUTENA
1,99 €
7,96 €/kg · u 7 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
2,18 € 7 lanaca
Najviša
3,00 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,99 €7,96 €/kg
- Jadranka 1,99 €7,96 €/kg
- Plodine 1,99 €7,96 €/kg
- Vrutak 1,99 €7,96 €/kg
- Trgocentar 2,13 €8,52 €/kg
- Trgovina Krk 2,15 €8,60 €/kg
- Konzum 3,00 €12,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08008698010075. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Jadranka
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Plodine
-
1,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Vrutak
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
2,13 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Trgovina Krk
-
2,15 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121180, 3.10.2026. (Andrije Gredicaka 12b, OROSLAVJE)
- Konzum
-
3,00 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0277, 3.10.2026. (ZAGREBAČKA AV. 108, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BARILLA BEZ GLUTENA TJESTENINA FUSILLI BEZ GLUTENA 400 G BARILLAnajniže u Kauflandu akcija 2,69 €6,72 €/kg
- TJESTENINA BEZ GLUTENA FUSILLI 400G GRANOROnajniže u lancu Jadranka 2,89 €7,22 €/kg
- K-Free Glutenfrei Kfree.Tjestenina fusilli bez glut. 500 gnajniže u Kauflandu 1,79 €3,58 €/kg
- AMO ESSERE SENZA GLUTINE TJESTENINA FUSILLI BEZ GLUTENA 500gnajniže u Eurospinu 1,79 €3,58 €/kg
- TJESTENINA OD SLANUTKA BEZ GLUTENA FUSILLI 250G SAM MILLSnajniže u Trgocentru 3,07 €12,28 €/kg
- STRIDON PROMET D.O.O TJESTENINA FUSILLI BEZ GLUTENA 400g DIVELLAnajniže u Stridonu 1,42 €3,55 €/kg