Old Spice Gel za tuširanje3u1 Rockstar1L
Najniža danas
5,99 €
5,99 €/l · u 3 lanca
u Konzumu
Prosječna
8,32 € 3 lanca
Najviša
10,99 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 5,99 €5,99 €/l
- Spar 7,99 €7,99 €/l
- Kaufland 10,99 €10,99 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 5,99 € (3.10.)
5,99 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08006530074001. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
5,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-52%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Spar
-
7,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Kaufland
-
10,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
Druge veličine
- OLD SPICE GEL ZA TUŠ.400 ml OLD SPICE COLDnajniže u Sparu 3,85 €9,62 €/l
- OLD SPICE OLD SPICE GEL 400 ML ORIGINALnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €7,48 €/l
- ORBICO D.O.O. OLD SPICE GEL TUŠ.400ml WOLFTHORNnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €7,48 €/l
- OLD SPICE GEL TUŠ OLD SPICE CAPTAIN 400mlnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €7,48 €/l
- ORBICO D.O.O. GEL ZA TUŠIRANJE WHITEWAT 400ml OLD SPICEnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €7,48 €/l
- Old Spice GEL TUŠ.OLD SPICE WHITE.400 mlnajniže u Tommyju akcija 1,29 €3,23 €/l